AKGÜN BRANDA KİMDİR ?

 
Akgün Branda 2001 yılını itibarı ile Çalışmaya başladığımız bu Sektörde kazandığı tecrübenin verdiği güç ile Sizlere En İyi, Hızlı ve Kaliteli hizmeti vermek için 2014 yılında kurumsallaşarak Çadır, Branda ve Tente Hizmetlerine Akgün Branda Adı İle  Devam Etmektedir.

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile Bursa bölgesi ve yakın çevresinde birçok referansa sahip haklı gururunu yaşamaktadır.

 
Her türlü Çadır, Branda, Tente Hizmetleri İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.
 
HİZMETLERİMİZİLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
 
4573
 
326Memnun Müşterlerimiz
126Aylık Yapılan Hizmet
17Sektordeki Hizmet Yılımız
23Sektördeki Hizmet Türü
 

Kaliteli Ürün Politikası

Kullandığımız ürünlerin ve ekipmanların kalitesi ile endüstriyel, ergonomik, sağlam ve kalıcı çözümler sunmayı kendisine ilke edinmiş olan Akgün Branda Çadır Branda ve Tente hizmetlerinde kaliteyi uygun fiyatlar ve kaliteli işçilik ile sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

Genç ve Dinamik Kadrosu

İşinin Ehli Genç, Tecrübeli ve Dinamik Kadrosu ile Branda,Tente, Çadır, Kamyon Tenteleri,Tır Brandaları, Dorse Giydirme, Yat kapama, Kamyon ve kamyonet kayarlı brandaları, güneş tentelerine ve geniş ürün yelpazesi ile Sizlere satış, bakım, tadilat hizmetleri sunuyoruz.

Memnum Müşteri Odaklıyız

Artan müşteri memnuniyeti ve referanslar sayesinde Sizlere daha iyi Hizmet ve  ürünler  vermek için müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmekteyiz. Firma ve Personeller olarak müşteri odaklı çalışmayı  benimsemiş olan Akgün Branda sizlere daima kalıcı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Akgün Çadır Branda Tente İletişim Bilgileri

 
0224 482 3961
 
0544 773 9483
 
 akgunbranda@outlook.com
 
 
Adres : Tahtalı Mahallesi Çınar Sokak No:7 Nilüfer Bursa